• Kviečiame į klinikinę – praktinę konferenciją „ Klinikiniai skubios pagalbos skyriaus protokolai“. Konferencijos data: 2016 m. kovo 31 d.
  Vieta: LSMU ligoninė Kauno Klinikos Kardiologijos klinikoje J.Blužo II-a auditorija.

  Konferencija nemokama tik iš anksto registruotiems dalyviams. Registracija tik internetu, vietų skaičius ribotas.

  Išsamesnė informacija tel. 861558058 arba paštu nedas@smp.lt

  Konferencija skirta visų specialybių gydytojams ir bendrosios praktikos slaugytojams. Renginio metu bus išduodami 6 akademinių valandų pažymėjimai.
  Maloniai kviečiame dalyvauti !

  Organizatoriai,
  Skubiosios medicinos klinika
 • 12-tasis Lietuvos Ortopedų Traumatologų Draugijos suvažiavimas. 2014 m. balandžio 25-26 d.Vieta Žalgirio arena,Karalias Mindaugo pr. 50, Kaunas
  Suvažiavimo tema: „Skubi pagalba ortopedijoje traumatologijoje. Gydymo taktika“.
  LOTD Moksliniai pranešimai pagal suvažiavimo tematiką :
  *Sąnarių endoprotezuotojų asociacijos sekcija
  *Lietuvos artroskopijos chirurgų asociacijos sekcija
  *Lietuvos vaikų ortopedų traumatologų draugijos sekcija
  *Lietuvos pėdos chirurgijos draugijos sekcija
  *Slaugytojų sekcija
 • Norime pasidžiaugti konferencijos „Paciento saugumas ir kokybė teikiant skubią pagalbą“, vykusios 2014 m. sausio 17 d. Kaune, rezultatais. Dėkojame visiems dalyviams įvertinusiems renginį - net 87 proc. dalyvių konferencijos naudą įvertino aukščiausiu balu. Tai skatina mus tobulėti bei stengtis dėl Jūsų.
  Norinčių patekti į renginį skaičius buvo didesnis nei salė galėjo sutalpinti, todėl mes pranešimus nufilmavome, papildėme video medžiaga sušalimo temą bei visa tai įkėlėme į savo svetainę www.smp.lt
  Visi savo vartotojo vardu prisiregistravę ar naujai prisijungę mūsų puslapyje galės stebėti pranešimus. Pasidalinkite šia žinia su savo kolegomis- mes džiaugsimės, jeigu pranešimų informacija bus jums naudinga bei aktuali klinikinėje praktikoje.