Sveiki apsilankę Krizių Tyrimo Centro, skubiosios medicinos praktinių įgūdžių mokymo organizacijos, puslapyje.

Krizių Tyrimo Centre vedami populiariausi, visame pasaulyje primažinti kursai, o jų dalyviai įgija žinias ir gebėjimus, kuriuos, dirbdami skubios medicinos srityje, efektyviai pritaiko kasdieniniame darbe.
 

Mokymo kursai

Kodėl KTC?

Galvojantiems, jog teikiant skubią ir neatidėliotiną pagalbą yra svarbūs gerai išlavinti praktiniai įgūdžiai bei naujausios žinios, kursus Krizių Tyrimo Centre vertėtų rinktis dėl šių priežasčių:

  1. Mokytis tik tai, ko Jums reikia. Jūs dirbate skubios medicinos srityje, tad ir mūsų kursai apima dažniausiai Jūsų darbe pasitaikančias neatidėliotinas situacijas bei būkles.
  2. Sutaupysite laiko. Teoriją, gavę literatūrą iš anksto, studijuosite namie, tad kursų metu mokysitės tik praktinių įgūdžių.
  3. Gausite standartizuotus ir visame pasaulyje pripažintus mokymus, tokius kaip BLS, ACLS, ALS, PHTLS, PALS, ATLS, ALSO, MIMMS. Krizių Tyrimo Centras yra daugelio žymių organizacijų partneris ir tiesioginis atstovas, todėl kursai, kuriuose dalyvausite, yra vedami lygiai taip pat, kaip ir kitose pasaulio šalyse. Norintiems išduosime užsienio šalyse pripažįstamus sertifikatus.
  4. Mokysitės linksmai ir įdomiai. Kursus Jums ves savo sričių profesionalai, sertifikuoti instruktoriai, kurie dirbdami praktinį darbą puikiai supranta Jūsų poreikius.
  5. Įgyti įgūdžiai ir gautas sertifikatas bus deramai įvertintas. Daugumos medicinos įstaigų vadovai, siųsdami savo darbuotojus mokytis, pripažįsta, jog Krizių Tyrimo centro vedami kursai užtikrina darbuotojams puikų tęstinį išsilavinimą bei adekvačią kompetenciją.
  6. Labai patogu. Važiuokite į kursus po viena, prisijunkite prie savo kolegų iš kitų įstaigų arba susidarius pakankamai grupei, mes atvažiuosime pas Jus.

Kas mes esame?

Krizių Tyrimo Centras- tai energinga ir veržli organizacija, kurioje drąsūs ir iniciatyvūs profesionalai realizuoja savo svajonę dalintis su kitais savo žiniomis bei patirtimi. Krizių Tyrimo Centre entuziastingi bendraminčiai veda visame pasaulyje pripažintus kursus bei kuria sprendimus, kurie skubios medicinos srityje išsaugo žmogaus gyvybę bei sveikatą.

Ką mes darome?

Krizių Tyrimo Centras jau daugelį metų organizuoja ir veda mokymus skubiosios medicinos srityje. Mūsų išskirtinis požymis- ypatingas dėmesys praktiniams įgūdžiams. Tikime, jog kasdieniniame darbe, teikiant skubią ir neatidėliotiną medicinos pagalbą, gerai išlavinti įgūdžiai, tikslūs veiksmai bei manipuliacijos lemia mediko sėkmę kovojant už paciento gyvybę. Kiekvienas medikas savo licencijos tęsimui bei kvalifikacijos atnaujinimui gali pasirinkti kelis iš daugelio, visame pasaulyje pripažintų ir standartais tapusių kursų. Baigę kursus dalyviai gauna pripažintus pažymėjimus, liudijančius aukštą teorinių bei praktinių žinių lygį.

Misija, Vizija, Vertybės

Krizių Tyrimo Centras skatina kiekvieną žmogų atrasti savyje kūrybiškumo, išminties bei energijos keisti supančią aplinką, kad ji taptų saugi ir draugiška, o nelaimės atveju pagalba būtų suteikta efektyviai.

Mūsų VIZIJA- tai energinga ir veržli organizacija, kurioje drąsūs ir iniciatyvūs profesionalai realizuoja savo svajones dalintis savo žiniomis bei patirtimi, o kursų dalyviai gauna aukštos kokybės mokymus.

Mūsų MISIJA- suvienytos jėgos kovojant už gyvybę ir sveikatą kritinėse situacijose.

Mūsų VERTYBĖS, padedančios mums išlikti pastoviai keičiantis ir atsinaujinant:

  • Laisvė ir Atsakomybė yra dvi medalio pusės. Laisvė priimti sprendimus, realizuoti savo svajones, keisti aplinką yra glaudžiai susijusi su atsakomybe už savo veiksmus.
  • Žmonių sveikata mums yra vertybė, dėl kurios mes stengiamės.
  • Nuolatinis mokymasis kintančioje medicinos informacijos erdvėje yra neatsiejamas nuo profesinio meistriškumo, kurio siekiame.
  • Vertybė „Z“- ateikite pas mus ir mes pasakosime apie ją.