Šiuolaikinė pradinė akušerinė pagalba

Didžioji dalis nėštumų ir gimdymų yra mažos rizikos ir praeina sklandžiai, su puikia baigtimi moteriai bei naujagimiui. Teikiant paslaugas nėščiajai, gimdyvei bei naujagimiui, labai svarbu nesikišti į normalų procesą, kita vertus, būtina gebėti atskirti pirmuosius nukrypimus patologijos link ir laiku pradėti teikti jau nuo pirmųjų žingsnių kvalifikuotą pagalbą. Gera baigtis galima tik tada, kai teikiančios neatidėliotiną pagalbą komandos veiksmai yra tikslūs, atitinkantys standartus ir pagrįsti mokslo įrodymais nuo pagalbos teikimo pradžios. Akivaizdu, jog pagalbą teikiantiems žmonėms keliami pakankamai aukšti reikalavimai: jie privalo turėti daug teorinių žinių, praktinių įgūdžių, turi mokėti efektyviai bendradarbiauti su įvairių sričių medicinos specialistais.

Šių kursų tikslas – išmokyti paramedikus, skubios medicinos pagalbos medikus bei akušeres teikti skubią pradinę akušerinę pagalbą namuose, ambulatorinėje grandyje, transportuojant, dirbant komandoje su stacionare laukiančiais specialistais.

Kursuose „Šiuolaikinė pradinė akušerinė pagalba“ pateikiama santrauka teorinių žinių, mokomi praktiniai įgūdžiai naudojant manekenus bei mnemonikų pritaikymas, formuojant veiksmų etapiškumą, dirbant komandinio darbo principu.

Kursų dalyviai įgaus pagrindinių praktinių pradinės akušerinės pagalbos teikimo įgūdžių ūmių akušerinių būklių metu, taip pat išmoks gaivinti naujagimį, efektyviai dirbti komandoje su kitų sričių medicinos specialistais, teikiančiais pagalbą nėščioms moterims, gimdyvėms ir naujagimiams.

Share with friends


Comments

COM_SMP_FEEDBACK_NO_FEEDBACK
COM_SMP_FEEDBACK_MUST_LOGIN